Gitar Çalmayı Öğreten Led Işıklı Aparat: FRETX

Gitar Çalmayı Öğreten Led Işıklı Aparat: FRETX

Guitar Hero oynayarak geçirdiğiniz onca saat sizi bir sonraki Jimi Hendrix‘e dönüştürmediyse bir de FRETX’i deneyebilirsiniz.

Gitar çalmayı öğrenmeyi akıllı ve eğlenceli hale getiren FRETX; klasik, elektro ya da akustik gitar sapına klipsleri yardımıyla takılabilen ve bazı temel akorları saatler içinde ilk derste öğrenmenize yardımcı olan bir aparat. Renkli led ışıklarla basmanız gereken notayı gösteren FRETX, tellere hiçbir şekilde müdahale etmiyor.

Ücretsiz mobil uygulaması sayesinde, ne kadar iyi çaldığınızı gerçek zamanlı olarak akıllı telefonunuzdan görebiliyorsunuz ve gitar çalmanın temel kurallarını kolayca öğrenebiliyorsunuz. FRETX sayesinde gitar çalmayı öğrenmek için özel ders alarak yüksek ücretler ödemenize gerek kalmıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sonnet’le Şebeke Bağlantısı Olmayan Yerlerde Mesaj Atın Üşümeyi Önleyen Isıtıcılı Kazak: PolarSeal →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.