FMCG Sektörünün Kalbi Bu Kampta Atıyor!

FMCG Sektörünün Kalbi Bu Kampta Atıyor!

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden öğrenciler ile FMCG sektörünü buluşturmayı hedefleyen FMCG Case Camp, 20-22 Ekim tarihlerinde Limak Eurasia Luxury Hotel’de!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Anbean Tanıtım Danışmanlık iş birliğiyle düzenlenecek olan FMCG Case Camp, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden seçilmiş öğrencileri ve FMCG sektörünün en prestijli şirketlerini aynı platformda buluşturmayı hedefleyen bir kariyer aktivitesi. 20-21-22 Ekim tarihlerinde Limak Eurasia Luxury Hotel’de konaklamalı olarak gerçekleştirilecek olan FMCG Case Camp, kariyerlerine yön vermek ve FMCG sektörünü daha yakından tanımak isteyen 3. , 4. sınıf ve Yüksek Lisans öğrencilerine üç günlük heyecanlı bir deneyim fırsatı sunuyor.

fmcg-case-camp
 
L’oreal, P&G, Unilever, Pepsico, PMI, JTI, ETİ, Nestle, GSK, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu ve Anadolu Efes gibi birçok FMCG şirketinin katılacağı kampta; şirketler ile öğrencileri etkileşimli bir atmosferde bir araya getiren Case Study oturumları, şirketlerin kariyer olanaklarını ve çalışma ortamlarını anlatabileceği Şirket Kariyer Sunumları, eğlenceli üst düzey icebreakerlar ve eşsiz gün sonu aktivitelerinin yanı sıra onlarca şirketin standı da fuaye alanında gün boyu yerini alacak!

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Turizm Sektörü ve Dijital Dünya Antalya Dijital Zirvesi'nde Buluşuyor Hosting Meetup | Cloud Etkinliği →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.