Fenerbahçe Üniversitesi’nin Performans Ajansı Destex Digital Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 12 Tem 2021
Fenerbahçe Üniversitesi’nin Performans Ajansı Destex Digital Oldu!

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından kurulmuş olan ve inovatif – yaratıcı düşünceye açık, dijital teknoloji üretimine odaklanmış gençler yetiştiren Fenerbahçe Üniversitesi’nin Performansa Ajansı Destex Digital oldu!

Destex Digital Ajans Başkanı Emrah Ünal yeni çözüm ortaklığı ile ilgili, “Yıllardır eğitim sektörü başta olmak üzere birçok köklü kurumun dijital performans faaliyetlerini profesyonel ekibimiz ile sürdürmekteyiz. Bu bağlamda gerçekleştirdiğimiz Eğitim Zirveleri ve datalarımız ile kurumlara özel medya stratejileri geliştiriyoruz. Fenerbahçe Üniversitesi gibi entelektüel derinliği olan, üretken, evrensel değerlere sahip gençler yetiştiren başarılı ve köklü bir eğitim kurumunun dijital çalışmalarını sürdürmekten memnuniyet duymaktayız.” ifadelerine yer verdi.

“Kısa zamanda ülkemizin en başarılı üniversiteleri arasında saygın bir yer edinerek uluslararası bir marka haline gelen Fenerbahçe Üniversitesi için uzman ekibimiz ile çalışmalarımızı aktif ettik. Hoş geldin Fenerbahçe Üniversitesi!” diyerek ekledi.

Destex Digital, yeni markası Fenerbahçe Üniversite’sine Instagram üzerinden de ‘Hoş Geldin!’ dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İKSV’den “Sanatın Dijital Hali” Hepsifly İnterdi İle Uçuyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.