En Dikkat Dağıtıcı Anlarda Bile Sürücüler Renault’yla Güvende

En Dikkat Dağıtıcı Anlarda Bile Sürücüler Renault’yla Güvende

Renault Scenic kullanıcıları, direksiyon başında şok edici itiraflar duyduğunda bile, otomobilin güvenlik özellikleri sayesinde yoldan çıkmıyor.

Son model Renault Scenic’in güvenlik özelliklerini öne çıkaran Publicis Italy imzalı 3 reklam filmi; “Airport” (Havaalanı), “Hospital” (Hastane) ve “Wedding” (Düğün) isimlerini taşıyor.

Renault’nun; Hız Sabitleyici, Şeritte Tutma Asistanı ve Acil Durum Freni özelliklerini öne çıkaran 45’er saniyelik özgün spotlarda, yolcu koltuğunda oturanlar, direksiyon başındaki eşlerine ya da yakın arkadaşlarına, daha önce söylemedikleri şeyleri itiraf ediyor.

Sürücülerin, duydukları zaman kulaklarına inanamadığı şeyler, otomobilin hakimiyetini kaybetmelerine ve yoldan çıkmalarına neden oluyor. Renault Scenic’in güvenlik özellikleriyse, kontrolün kaybolduğu en kritik anlarda bile kontrolü ele alarak, muhtemel bir kazayı önlüyor.

İtiraflar ise aracın hakimiyetini kaybedip, yoldan çıkaracak cinsten. Yolculardan biri, onu havaalanına götürmekte olan arkadaşına, arkadaşının eski karısıyla Las Vegas’ta evlenmeye gittiğini söylüyor. Eşini doğum için hastaneye yetiştirmeye çalışan sürücüye, yolcu koltuğundaki eşi, çocuğun ondan olmadığını söyleyiveriyor ve düğüne gitmekte olan eşcinsel çiftten biri, sürücü koltuğundaki müstakbel eşinin annesiyle birlikte olduğunu birden bire itiraf ediyor.

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Star Wars: The Last Jedi Tweet’lerini Gerçek Zamanlı Gösteren Billboard Twitter’la Çözüme Ulaşan Bir Garip Hikaye →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.