Ege Yapı’nın Kurumsal İnternet Sitesi Uluslararası Ödülün Sahibi Oldu

Projeler, Web siteleri 02 Eyl 2016
Ege Yapı’nın Kurumsal İnternet Sitesi Uluslararası Ödülün Sahibi Oldu

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından olan Ege Yapı, yenilenen kurumsal internet sitesiyle önemli bir uluslararası ödülün sahibi olarak Interactive Media Awards 2016’da “Gayrimenkul” kategorisinde “Üstün Başarı Ödülü”ne layık görüldü.

Şehrin merkezinde geliştirdiği projelerle, hem yurt içinde hem de yurt dışında sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Ege Yapı, yenilenen kurumsal web sitesiyle Interactive Media Awards 2016’da, ‘‘Gayrimenkul’’ kategorisinde ‘’Üstün Başarı Ödülü’’ kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

Farklı kategorilerde birçok uluslararası firmanın; tasarım, içerik, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik gibi kriterler kapsamında değerlendirildiği yarışmada, Interactive Media Awards Konseyi’nden oldukça yüksek bir puan alan Ege Yapı’nın web sitesi, özellikle “semantik” tasarımıyla ve fonksiyonel yapısıyla jüriden tam not aldı.

Ege Yapı’nın dijital ajansı Smartis Interactive ve Ege Yapı ekibinin yoğun çalışmaları ile hazırlanan site, kullanıcıların davranışlarına ve ilgi alanlarına göre değişim gösteren, etkileşim odaklı bir işleyişe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

ege yapı web sitesi

Siteyi ziyaret eden kullanıcıları cinsiyetine, yaşına, bulunduğu lokasyonuna ve ilgi alanlarına göre analiz eden, 8 farklı profil kurgusu ile her biri için özel içerik akışı oluşturan ve daha çok ilgili olabilecekleri projeleri gösteren yapı, kullanıcılarla firma arasında daha hızlı ve sonuç odaklı iletişim kurma fırsatı sunuyor.

Ege Yapı’nın yenilikçi vizyonunu dijital ortamda da sürdürme özelliği taşıyan web sitesi, aynı zamanda kullanım kolaylığı, şık tasarımı ve görsel algısıyla da standart tasarımlardan ayrışarak ön plana çıkıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram’ın Zoom Özelliğini Projeye Dönüştüren İlk Marka KIA Oldu Avustralya’dan Enteresan Banknot Tasarımı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.