Dünyanın En Sıkıcı Billboardu

Dünyanın En Sıkıcı Billboardu

12 yıl boyunca yerleştirildiği ilk günkü gibi kalabilen, dünyanın en sıkıcı ve dayanıklı ahşap billboardu.

İsveçli ahşap koruma ürünleri markası Sioo:x ve Stendhals ajansı, dünyanın en sıkıcı billboard kampanyasına imza attı. İsveç’in nemli havasının özellikle ahşap döşeme ürünlerinin kısa sürede çürümesine sebep olması, ikiliyi “The World Most Boring Billboard” kampanyasını hazırlamaya yöneltti.

%100 çevre dostu olan Sioo:x ahşap koruma ürünü, ahşap zemin döşemelerine gümüş rengi bir görünüm kazandırırken aynı zamanda onları 12 yıl boyunca dış etkenlere karşı koruyabiliyor. Malmö’ye, alışveriş merkezlerinin yer aldığı alana yerleştirilen billboardda da Sioo:x’le korumaya alınmış zemin döşemeleri yer alıyor ve bu da ortaya 2030 yılına kadar yıpranmadan ilk günkü gibi kalabilen dünyadaki en sıkıcı değil fakat belki de en dayanıklı ahşap billboardun çıkmasını sağlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Uçağı Rötar Yapanlara KitKat Molası Gazeteden Fotoğraf Makinesi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.