Dünyanın En Küçük KFC Restoranı Açıldı!

Dünyanın En Küçük KFC Restoranı Açıldı!

KFC, Japonyalı YouTuber Bistro Miniature iş birliğiyle, en küçük porsiyonlarını sattığı minyatür restoranını Amerika’da açtı.

İnsanlar, fast food restoranlarda satılan porsiyonların yıldan yıla küçüldüğünü düşünüyor. KFC’nin tek lokmada tüketilebilen küçücük porsiyonları ise harika görünüyor!

Japonyalı YouTuber Bistro Miniature ile iş birliği yapan KFC, dünyanın en küçük KFC restoranını Portland, Oregon’da 16 Aralık’ta açtı.

Minyatür pişirme videosunda göreceğiniz gibi, normalinin 12’ide 1’i boyutundaki ücretsiz satılan menüde; kızarmış tavuk parçaları, patates püresi, kurabiye Dr. Pepper soda, biscuit ve çikolata parçalı kurabiye yer alıyor.

Fast food yedikten sonra pişmanlık hissedenler, bu minyatür porsiyonlarla hem fast food yiyebilecek hem de şişmanlama endişesiyle suçluluk hissetmeyecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Snapchat Lens Studio’yla Kendi Lenslerinizi Yaratabilirsiniz Twitter Flood’ı Tweetstorm’la Kolaylaşıyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.