Dünyanın En Kötü Şarkısını Atlayamamak

Dünyanın En Kötü Şarkısını Atlayamamak

Monoprix, eve sipariş özelliğini öne çıkarmak ve elleri özgür bırakmak için dünyanın en kötü şarkısını yaptı.

Fransız süpermarket Monoprix, Rosapark’la bir araya gelerek “The Worst Song in The World” (Dünyanın En Kötü Şarkısı) kampanyasını yarattı. Kampanya filminde, iki eli de alışveriş poşetleriyle dolu olan genç bir kadının, müzik dinleyerek eve gitmeye çalıştığını görüyoruz.

Listesindeki bir şarkının çalmaya başlayacağını düşünen kadın bir sürprizle karşılaşıyor ve kulaklıktan daha önce hiç duymadığı bir şarkının melodisi yükseliyor. Elleri dolu olduğu için dünyanın en kötü şarkısını atlayamayan kadın, yol boyunca kulaklarını tırmalayan şarkıya maruz kalarak sokakta yürümeye devam ediyor. Kadının yüz ifadesi, duyduklarından hiç de hoşnut olmadığını gösteriyor.

Reklam filmi, Monoprix’den sipariş vererek market alışverişi yapan kişilerin ellerinin her zaman özgür kaldığını ve müziklerinize istedikleri zaman müdahale edebildiklerini gösteriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Siber Zorbalarla Bildikleri Dilden Konuşan Sosyal Medya Yüzü Özgür Basın İçin Sansürsüz Çalma Listesi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.