CES 2014

CES 2014

Tüketici elektroniği ve teknolojilerindeki önemli yeniliklerin dünyaya ilk duyurulduğu etkinlik olarak bilinen CES 2014, 7-10 Ocak tarihlerinde ABD’nin Las Vegas eyaletinde gerçekleşecek!

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da genç, yenilikçi şirketler ve girişimcileri bir araya getirerek teknolojinin geleceğine ışık tutan Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2014, geleneksel açılış konuşmaları ve basın etkinlikleri ile birlikte bugün itibariyle başlıyor.

Yeni tanıtılacak olan teknolojik ürünler ve geleceğin teknolojileri hakkında vereceği fikirler nedeniyle dünyanın dikkatini üzerine çeken bu büyük fuar; organizasyon öncesi yapılan duyurular, analist tahminleri, kulis bilgileri ve diğer konularla birlikte ipuçlarını vermeye başladı. Yeni teknoloji televizyonlar, giyilebilir teknolojik ürünler, tabletler, bilgisayarlar, akıllı telefonlar, akıllı ev araçları, araba teknolojileri ve diğer teknolojik ürünlerin tanıtılacağı fuarda ayrıca özel oturumlar da gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl 152 bin katılımcı ve 3.200 firmanın yanı sıra uygulama geliştirici, üretici firma ve tedarikçileri bir araya getiren fuara internet ve sosyal medyanın devleri Youtube, Google gibi markaların dışında LG, Lenovo, Acer, Samsung, Sony, Intel ve diğer dev teknoloji markaları da katılım gösterecek.

 
7-10 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşecek dev teknoloji fuarı ile ilgili gelişmeler için CES 2014 web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← alldesign 2014 Uluslararası Tasarım Konferansları ve Yaratıcı Endüstriler Fuarı Intel Sosyal İnovasyon Projesi: Çözüm Kumbarası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.