Dräger: Maskeli Kahramanlar

Dräger: Maskeli Kahramanlar

Biz kahramanları hep özel güçleriyle bildik ama gerçek hayattaki kahramanlar aslında her zaman aramızda, günlük hayatımızın içinde.

Kahraman olma yolculuğunun her zaman benzersiz özelliklerden, durdurulamaz bir güçten kaynaklandığı bilinir. Bir kahramanın özel kılan durumun ne olduğunu sorgulayan reklam filmi, gerçek gücün kişinin inancından ve kalbinden doğduğunu bizlere anlatıyor. Uzun yıllardır durdurulamaz bir inançla üretim yapan Dräger, yeni reklam filminde başka bir farkındalığın kapılarını aralıyor.

Günlük hayatın rutininde, zorlu şartlara ve insan için imkansız olan koşullara rağmen çalışanların oldukça zorlu işlerin altından kolaylıkla kalktıklarını görüyoruz ve buna her gün şahit oluyoruz. Tam da bu noktaya ışık tutan Dräger, zorlu şartların üstesinden gelen gizli kahramanları gözler önüne seriyor ve bu kahramanları başarıya ulaştıran unsurun ise zorlu şartlarda onlara nefes olan ekipmanlar olduğunu bizlere gösteriyor.

130 yılı aşkın süredir ürettiği ekipmanlarla gerçek hayattaki kahramanların destekçisi olan Dräger, yeni reklam filmiyle kahramanların yanı başında, onların kahraman olma yolculuğunda daima destek olduğunu bizlere yeniden gösteriyor.

Künye:

Reklam Ajansı: BCWorks, İstanbul, Türkiye
Ajans Kurucu: Mehmet Bayram
Yönetici Kreatif Direktör: Tuğba Almas
Yazar: Sinan Sezer Ayaz, Alev Eren, Sevil Kale
Proje Yöneticileri: Emre Cantözün, Elçin Durak
Dijital Kreatif Direktör: Burak Cingöz, Fırat Bayer
Sanat Yönetmeni: Merve Yıldırım
Motion Graphic Designer: Büşra Cankur
Post Prodüksiyon: Seren Müminoğlu, Ahmet Burak Tur
Müşteri Hizmetleri: Bülent Sarıgül, Emre Aksungur
Yapım Şirketi: Portakal Studio
Yönetmen: Yunus Koray Akar
Yapımcı: BCWorks Creative and Technology Agency
Müzik: Dauntless by Mark John Petrie – Audiomachine

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rüzgarın Ve Müziğin Gücünü Birleştiren Marka Diverseffect, İstanbul Ecza Koop’un Web Sitesini Yeniledi. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.