Helis Suites Bitez’in Marka Mimarisinde BCWorks Dokunuşları

Ajans Haberleri, Haberler 18 Tem 2023
Helis Suites Bitez’in Marka Mimarisinde BCWorks Dokunuşları

Helis Topluluğu’nun ilk otel projesi olan Helis Suites Bitez’in iletişim stratejisinden sosyal medya yönetimine kadar tüm markalaşma sürecini BCWorks yönetiyor.

Markalaşma süreci zahmetli bir süreç olmakla birlikte ürün ve hizmetlerin değerini artıracak bir çalışmadır. Türkiye’nin en gözde tatil beldesi Bodrum’da yer alan Helis Suites Bitez, turizm sektörüne iddialı bir giriş yapmak için bu süreç boyunca BCWorks ile çalışma kararı aldı. “Burada yaşayacak çok şey var” mottosu ile konuklarına kapılarını açan Helis Suites Bitez, yaşamın zenginliğinin insana sunduklarından yola çıkarak, sıradanlığın üstüne çıkarak, yaşayacak daha onlarca şey olduğunu sunuyor.

BCWorks’un deneyimli ekibinin elinden çıkan iletişim stratejisi ile yaz renkleri gibi dinamik ve işlevsel bir iletişim stratejisi ile konuklarını ağırlayan Helis Suites Bitez, doğru strateji ile marka gücünü artırarak, saygınlığını ve bilinirliğini turizm acentelerinden aldığı yüksek müşteri memnuniyet puanları ile kısa zamanda kanıtladı.

Helis Suites Bitez’in sosyal medya hesaplarını, konaklayanların hayatın zengin çeşitliliği ile ödüllendirme stratejisi ile yöneten BCWorks, otel içerisinde yaptığı profesyonel fotoğraf ve video çekimleriyle birçok farklı disiplini tek bir yerde yaşayacakları vurgusunu yaparak, otel misafirleri ile birebir konuşuyormuşçasına güçlü bir iletişim oluşturuyor.

BCWorks Touches in the Brand Architecture of Helis Suites Bitez

BCWorks manages the entire branding process of Helis Suites Bitez, the first hotel project of Helis Toplulugu, from communication strategy to social media management.

Branding is a laborious process as well as a work that will increase the value of products and services. Helis Suites Bitez, located in Bodrum, Turkey’s most popular holiday resort, decided to work with BCWorks during this process to make an ambitious entry into the tourism sector. Helis Suites Bitez, which opens its doors to its guests with the motto “There is a lot to live here”, offers that there are dozens of things to live beyond the ordinary, based on what the richness of life offers to people.

Helis Suites Bitez, which welcomes its guests with a dynamic and functional communication strategy like the colours of summer with the communication strategy developed by the experienced team of BCWorks, increased its brand power with the right strategy and proved its reputation and recognition in a short time with high customer satisfaction scores from tourism agencies.

BCWorks, which manages the social media accounts of Helis Suites Bitez with the strategy of rewarding the guests with the rich diversity of life, emphasises that they will experience many different disciplines in one place with the professional photo and video shootings made in the hotel, and creates a strong communication with the hotel guests as if they were talking one-on-one.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Aqusan Group, İletişim Ajansı Olarak Linafon’u Seçti Kelebek Mutfak&Banyo'nun yenilenen web sitesi Diverseffect imzasıyla yayında! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.