Savunma ve Uzay Sanayisinin Öncülerinden Repkon, BCWorks İle Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 20 Haz 2022
Savunma ve Uzay Sanayisinin Öncülerinden Repkon, BCWorks İle Anlaştı!

Savunma, havacılık, uzay, otomativ, maden ve petrokimya gibi birçok alanda hizmet veren Repkon, creative ve dijital ajansını seçti. Repkon yerel ve küresel alanda yapacağı yeni çalışmalar için BCWorks Creative & Technology Agency ile anlaşarak yeni bir dönemin başlangıcını yaptı.

1978’yılından bu yana ürettiği üstün performanslı makinalarla dünya çapında başarı elde eden Repkon, askeri alanda yaptığı makina üretim faaliyetlerini Türkiye ve küresel alanda paylaşmaya devam etmek için BCWorks reklam ve teknoloji ajansını tercih etti. Bünyesinde Repkon Makina ve Repkon Defans olarak iki farklı markaya da sahip olan firma, kreatif ve dijital performans faaliyetlerini yeni dönemde BCWorks Creative And Technology Agency ile sürdürecek.

Askeri alanda birçok markayla iş birliği yapan BCWorks, tecrübesi ve başarılı çalışmalarını Repkon için gerçekleştirmeye başladı.

BCWorks Creative & Technology Agency, yeni markasına Instagram üzerinden ‘Hoş Geldin’ mesajı verdi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mimariyi Hareket ve Doğal Işık İle Birleştiren Libart, Diverseffect’i Tercih Etti! İsveç’den Gelen Doğal Güzellik, Diverseffect’le Dijitalde Buluşuyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.