Sefamerve Yurtdışı SEO Çalışmaları İçin ROIBLE’ı Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Haz 2022
Sefamerve Yurtdışı SEO Çalışmaları İçin ROIBLE’ı Seçti!

Tesettür giyimi tercih eden kadınların gözde markası Sefamerve’nin yurtdışı SEO çalışmaları için tercihi ROIBLE Organik Büyüme Ajansı oldu.

Avrupa’nın en iyi 100 girişim şirketinden biri olan Sefamerve, 2012’den bu yana tesettür giyimi tercih eden kadınlar için geniş bir ürün koleksiyonu sunuyor. Kuzey Afrika, Avrupa, Orta Doğu, İngiltere, Kuzey ve Güney Amerika genelinde 52 ülkede faaliyet gösteren şirket, yurtdışı organik kanallardaki büyümesini ROIBLE Organik Büyüme Ajansı ile sürdürmeye başladı.

Ulusal ve uluslararası bilinen pek çok markaya organik büyüme desteği sağlayan ROIBLE; SEO, içerik pazarlama ve online itibar yönetimi konularında hizmet vermektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ddip digital/design/integrated/paris, Brother MENA 2022 stratejisini hayata geçirmeye hazır! Mimariyi Hareket ve Doğal Işık İle Birleştiren Libart, Diverseffect’i Tercih Etti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.