BCWorks’un “Mükemmel Zaman” Reklam Filmi Ads Of the World’de Yayınlandı!

Ajans Haberleri, Haberler 06 Oca 2022
BCWorks’un “Mükemmel Zaman” Reklam Filmi Ads Of the World’de Yayınlandı!

BCWorks Reklam Ajansı tarafından Helis Yapı’nın The House Residence Helis Bodrum projesi için çekilen reklam filmi, dünyanın en büyük reklam platformu Ads Of the World’de yayınlandı.

Dünyanın birçok ülkesinden başarılı reklam çalışmalarının yer aldığı Ads Of the World’de “En Beğenilen Reklamlar” kategorisinde ilk 10’da yer alan “Mükemmel Zaman” reklam filmi, senaryosundan prodüksiyonuna kadar BCWorks Reklam Ajansı tarafından hayata geçirildi.  Renkli kişiliği ile Bodrum’la özdeşleşen sanatçı Fedon’un yer aldığı reklam filmi, eğlenceli senaryosu ile izleyenlerin beğenisini kazandı.

Bodrum’un en iyi projeleri arasında yer alan The House Residence Helis Bodrum’un tanıtım reklamında yer alan Fedon’un tekneden denize düşmesiyle yazın geldiğine sevinen işçilerin eğlenceli görüntüleri eşliğinde izlediğimiz reklam filmi, #Fedondenizedüştü sloganıyla tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Reklam filmi ile ilgili detayları buradan görebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures’ın Sürdürülebilirlik Politikası: İklim Krizi 360°Fit’in Sosyal Medya Ajansı Digital Kafalar Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.