Domino’s Pizza’dan İnteraktif Korku Hikayesi: Gece Acı-Kanlar

Domino’s Pizza’dan İnteraktif Korku Hikayesi: Gece Acı-Kanlar

Domino’s Pizza gece geç saatlere kadar devam eden servisine yönelik ürkütücü bir reklam kampanyası başlattı.

Domino’s Pizza’nın gece 02.00’ye kadar süren servisini duyurmak amacıyla yayınladığı interaktif korku hikayesi “Gece Acı-kanlar” serisinde, geç saatte acıkan ve yiyecek bir şeyler almak için dışarı çıkan bir gencin başından geçenler anlatılıyor. Domino’s Pizza’dan sipariş vermek yerine geç saatte yollara düşen genç birbirinden tehlikeli yollardan geçerken, eve döndüğünde ise bir sürprizle karşılaşıyor.

Dijital reklam ajansı Karbonat tarafından hayata geçirilen kampanyada Youtube’un Annotations özelliğinden yararlanılmış. Böylece kullanıcıların da katılımı sağlanarak interaktif bir hikaye elde edilmiş. Kampanyanın prodüksiyonu ise Kolor imzalı.

 
Domino’s Pizza’nın interaktif korku hikayesine dahil olarak hikayeye yön vermek için Gece Acıkanlar web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram Oyunu: Lumberjack Adam Ada Macerası Aklease’in Yeni Web Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.