Dijital Ajanslar İçin Bulut ve Hosting Çözümleri Etkinliği

Dijital Ajanslar İçin Bulut ve Hosting Çözümleri Etkinliği

Dijital ajansların teknoloji ihtiyaçlarını konuşmak, bulut bilişimden nasıl faydalanabileceklerini tartışmak için Microsoft Türkiye sizi ofisine davet ediyor.

Microsoft Türkiye ile Mart 2009’dan bu yana Hosting ve Bulut Bilişim alanlarında hizmet veren iş ortağı LimonHost; dijital ajansların faaliyetlerini daha yakından tanımak, teknoloji ile iş süreçlerini daha hızlı ve verimli hale getirebilmek için bir tanışma etkinliği düzenliyor.

Kurumların yeni BT stratejileri bulut bilişim etrafındaki şekillenirken, dijital ajanslar da teknoloji ihtiyaçları için bulut çözümlerinden faydalanıyor. Microsoft ve LimonHost’un dijital ajanslara yönelik bulut ve hosting çözümlerini dinlemek için Microsoft Türkiye, buluttaki son teknolojilerden nasıl faydalanabileceklerini merak eden tüm dijital ajansları 23 Ekim Perşembe günü ofisine davet ediyor.

Etkinlik programını aşağıda görebilirsiniz.


13.30-14.00 Dijital Ajanslar için Bulut 
Bilhan Bilge, Microsoft Türkiye

14.00-14.45 Limon Hosting Çözümleri
H. İbrahim Ünyeli, LimonHost

14.45-15.00 Ara

15.00-15.30 Microsoft Azure Çözümleri
Oğuzhan Erken, Microsoft Türkiye

15.30-16.00 Başarı hikayesi
İlyas Osmanoğulları, Yazılım Grup Direktörü, Alafortanfoni

16.00-17.00 Tartışma


Siz de Microsoft Türkiye ve LimonHost ortaklığından düzenlenen etkinliğe katılmak isterseniz buradan kayıt olabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Doritos’tan 1 Milyon Dolar Ödüllü Reklam Yarışması 3. İstanbul E-Ticaret Zirvesi →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.