Videolu Anlatım Formatı Simpleshow, Türkiye’deki 1. Yılını Kutluyor

Ajans Haberleri, Haberler 20 Eki 2014
Videolu Anlatım Formatı Simpleshow, Türkiye’deki 1. Yılını Kutluyor

Sualpmedia tarafından geçtiğimiz yıl tanıtımı yapılan video prodüksiyon formatı simpleshow Türkiye’deki 1. yılını kutluyor.

Dünya çapında faaliyet gösteren Almanya merkezli video formatı simpleshow, geçtiğimiz yıl dijital reklam ajansı Sualpmedia aracılığı ile Türkiye’deki firmalara hizmet vermeye başlamıştı. Simpleshow ile Türkiye, Azerbaycan ve KKTC pazarlarına yönelik stratejik ortaklık kuran ajans, anlatıcı video prodüksiyonu alanındaki lider konumunu koruyor.

Anlatılmak istenen konu ne kadar karmaşık olursa olsun, herkesin anlayacağı sadelikte ve yalın bir iletişim ile oluşturulan videolar; ürün tanıtımları, eğitimler, verilen hizmeti müşteriye aktarma konusunda firmalara yardımcı oluyor. Simpleshow videolarındaki akılda kalıcı ve eğlenceli anlatım, hızlı ve kolay anlaşılırlığı nedeniyle tercih sebebi oluyor.

Hürriyet TV ile içerik partnerliği bulunan Sualpmedia, portföyündeki Dr. Oetker ve Novartis gibi markalara simpleshow konusunda hizmet veriyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google, Gmail’in Yerini Alacak Mail Uygulaması Inbox’ı Tanıttı Coca-Cola'dan Ücretsiz Wi-Fi Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.