Digitalzone Meetups Temmuz Etkinliğinde Performans Pazarlaması Konuşulacak!

Digitalzone Meetups Temmuz Etkinliğinde Performans Pazarlaması Konuşulacak!

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

29 Temmuz Perşembe günü saat 19:00’da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups’ta bu ay performans pazarlamasının gelişimi ile kampanya oluştururken dikkat edilmesi gereken önemli noktalara değinilecek.

Arçelik’te Performance Marketing and Digital Platforms Team Leader olarak görev alan Bora Denizci ”Değişen Tüketici Davranışlarında Performans Pazarlamanın Gelişimi” başlıklı sunumuyla ilk oturumda yer alacak.

İkinci oturumda ise Zeo Agency’de PPC Manager olarak görev alan Sedef Sofi ”Funnel Yapısı ve KPI’lara Göre Kampanya & Kanal Seçimi” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

Etkinliğe ücretsiz kaydolmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 –  Bora Denizci – Değişen Tüketici Davranışlarında Performans Pazarlamanın Gelişimi
20:00 – 21:00 – Sedef Sofi – Funnel Yapısı ve KPI’lara Göre Kampanya & Kanal Seçimi

Digitalzone Meetups’ın tüm etkinlik videolarına YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Felis Ödülleri Başvuruları Başladı! Digitalzone Meetups Mayıs’ta Belirsiz Zamanlar İçin E-Ticaret Stratejileri ve İçerik Pazarlamasında Özel Günler Konuşulacak! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.