Digitalzone Meetups Mayıs’ta Belirsiz Zamanlar İçin E-Ticaret Stratejileri ve İçerik Pazarlamasında Özel Günler Konuşulacak!

Digitalzone Meetups Mayıs’ta Belirsiz Zamanlar İçin E-Ticaret Stratejileri ve İçerik Pazarlamasında Özel Günler Konuşulacak!

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

27 Mayıs Perşembe günü saat 19:00’da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups’ta bu ay e-ticaret şirketlerinin pandemi gibi belirsiz zamanlarda dengeyi sağlamak üzere kullanabileceği çözümler ve özel günlerde maksimum verim elde edebilmeyi sağlayacak içerik pazarlama stratejileri üzerine konuşulacak.

İlk oturumda adidas’ta Senior Digital & Media Activation, Consumer Engagement Specialist olarak görev alan İrem Güler ”Dengeleme Oyunu: Belirsiz Zamanlarda “Online to Offline” Çözümler” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek. Güler, çok kanallı markalarda online’ın gücünden offline için nasıl yararlanılabileceği ve hangi stratejilerin kullanılabileceğinin yanı sıra segmentasyonun nasıl olması gerektiğine yönelik önemli noktaları detaylı bir şekilde ele alacak.

İkinci oturumda ise Zeo Agency’de SEO Executive olarak görev alan Pelin Alaca ”E-Ticaret’te İçerik Pazarlaması ile Özel Günlerden Maksimum Verim” konusuna odaklanacak. Sunumunda e-ticaret siteleri için özel günlerde içerik pazarlaması nasıl planlanmalı, içerik pazarlaması için ipuçları nelerdir gibi soruları yanıtlayacak.

Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.


Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 –  İrem Güler – Dengeleme Oyunu: Belirsiz Zamanlarda “Online to Offline” Çözümler
20:00 – 21:00 – Pelin Alaca – E-Ticaret’te İçerik Pazarlaması ile Özel Günlerden Maksimum Verim

Digitalzone Meetups etkinliğinin önceki kayıtlarına YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digitalzone Meetups Temmuz Etkinliğinde Performans Pazarlaması Konuşulacak! 8. Boğaziçi Marka Zirvesi’ne Sayılı Günler Kaldı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.