Vole Dijital, ‘Güzelliğe Giden Yol’u çizdi.

Vole Dijital, ‘Güzelliğe Giden Yol’u çizdi.

Güzellik tarih boyunca evrensel bir çekim gücü olmuştur ve olmaya devam edecektir…

Güzelliğin; bir canlının, somut bir nesnenin, soyut bir kavramın algısal haz duyumu olması bağlamında, Vole Dijital Kreatif Ajans’ın alanındaki başarılarıyla dikkat çeken Dr. Ufuk Alatekin için hazırladığı proje yüksek ses getirdi.

Projenin ilk adımı olan “Güzel, değil mi?”, insanların tümünün ‘’güzel’’ olduğu, sadece toplumdaki güzellik ve estetik algısına ayak uydurmanın ‘’estetik’’ içerdiği mottosu ile güçlendirildi. Bilboardlarda sergilenen afişler üzerindeki QR kodlar, bu kodları taratanları projeye özel tasarlanan web sitesine yönlendirdi.

“Dokunuşlar” reklam filminde güzellik ideasının özden geldiği ve öznel olduğu sloganı ile “herkes için estetik” diyerek projenin bir sonraki aşamasına geçildi.

“Güzelliğe Giden Yol”da herkesin aramakta olduğu, bedeni ve ruhu besleyen pozitif güzellik tecrübeleri için Dr. Ufuk Alatekin’in kliniğine giden viral bir yol haritası çizildi.

Kavramsal olarak hazzın ve hoşnutluğun formu veya cinsiyeti olmayışının vurgulandığı proje büyük beğeni ve etkileşimle karşılandı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digivega’nın Akut İçin Hazırladığı #BirIşıkVar Kampanyasına Büyük İlgi! Monster Notebook Ve RED And GREY’den Kazanırken Kendini Kaybedenler İçin Yeni Reklam Filmi. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.