Vole Dijital, 'Güzelliğe Giden Yol'u çizdi.

Vole Dijital, 'Güzelliğe Giden Yol'u çizdi.

Güzellik tarih boyunca evrensel bir çekim gücü olmuştur ve olmaya devam edecektir…

Güzelliğin; bir canlının, somut bir nesnenin, soyut bir kavramın algısal haz duyumu olması bağlamında, Vole Dijital Kreatif Ajans’ın alanındaki başarılarıyla dikkat çeken Dr. Ufuk Alatekin için hazırladığı proje yüksek ses getirdi.

Projenin ilk adımı olan “Güzel, değil mi?”, insanların tümünün ‘’güzel’’ olduğu, sadece toplumdaki güzellik ve estetik algısına ayak uydurmanın ‘’estetik’’ içerdiği mottosu ile güçlendirildi. Bilboardlarda sergilenen afişler üzerindeki QR kodlar, bu kodları taratanları projeye özel tasarlanan web sitesine yönlendirdi.

“Dokunuşlar” reklam filminde güzellik ideasının özden geldiği ve öznel olduğu sloganı ile "herkes için estetik” diyerek projenin bir sonraki aşamasına geçildi.

“Güzelliğe Giden Yol”da herkesin aramakta olduğu, bedeni ve ruhu besleyen pozitif güzellik tecrübeleri için Dr. Ufuk Alatekin’in kliniğine giden viral bir yol haritası çizildi.

Kavramsal olarak hazzın ve hoşnutluğun formu veya cinsiyeti olmayışının vurgulandığı proje büyük beğeni ve etkileşimle karşılandı.

Etiketler:

İlgili Haberler

Vole Dijital’den Ses Getiren “Times Square” Reklam Çalışması
Vole Dijital’den Ses Getiren “Times Square” Reklam Çalışması
Devamını Oku >