Digitalzone Meetups Online, E-ticaret SEO ve Shopify SEO’ya Odaklanan İki Sunumla 29 Aralık’ta!

Digitalzone Meetups Online, E-ticaret SEO ve Shopify SEO’ya Odaklanan İki Sunumla 29 Aralık’ta!

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

29 Aralık 2020 Salı günü saat 19:00’da online olarak gerçekleşecek etkinliğin ilk oturumunda Hepsiburada’da Head of SEO olarak görev yapan Mertcan İşler, ”E-Ticaret Sitelerinde Her Zaman Kazandıran SEO Stratejileri” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

Zeo Agency’de SEO Executive olarak görev yapan Hande Parmaksız ”Shopify SEO Optimizasyonu” başlıklı sunumuyla ikinci oturumda yer alacak.

Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 – Mertcan İşler – E-Ticaret Sitelerinde Her Zaman Kazandıran SEO Stratejileri
20:00 – 21:00 – Hande Parmaksız – Shopify SEO Optimizasyonu

Dijital pazarlama, SEO, performans pazarlama ve içerik pazarlaması gibi konulardan marka stratejilerine ve teknik sunumlara kadar katılımcıların kişisel gelişimlerine fayda sağlayacak içerikler sunan etkinliğin bu ay 57’ncisi gerçekleşecek.

Digitalzone Meetups etkinliğinin önceki kayıtlarına YouTube üzerinden ulaşmak da mümkün: http://zeo.agency/digitalzone-meetups-playlist

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digitalzone Meetups Ocak: 2021’de SEO, Ölçümleme, İçerik ve Sosyal Medya Pazarlaması MarTech Awards 2021 Başvuruları Başladı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.