iLab Holding bünyesinde bulunan HangiKredi’nin kreatif dijital ajans konkurunu RED and GREY kazandı.

Ajans Haberleri, Haberler 19 Nis 2021
iLab Holding bünyesinde bulunan HangiKredi’nin kreatif dijital ajans konkurunu RED and GREY kazandı.

2006’da faaliyetlerine başlayan, kredi araştırması yapan 12 milyon kişinin her ay ziyaret ettiği ve Türkiye’nin “Bankacılık Ürünleri Karşılaştırma Kategorisi” lideri olan HangiKredi’nin sosyal medya yönetimi ve dijital entegre iletişim faaliyetleri artık RED and GREY’e emanet.

HangiKredi CMO’su Mustafa Oral, konuyla ilgili görüşlerini şöyle özetliyor: “Markamızı, ihtiyaçlarımızı, potansiyel fırsatları ve günümüzün gerektirdiği entegre dijital iletişim yaklaşımını çok iyi anlayan bir ekiple iş birliği yaptığımızı düşünüyoruz. Sunumları, stratejik yaklaşımları ve kreatif çözümlemeleri bizleri çok etkiledi. Veriden doğan yaratıcılık ile ekran bağımsız fikirleri, ekran odaklı deneyimlerle birleştirerek; markamızı ve marka mesajımızı “doğru mecrada, doğru zamanda, doğru kişiye” RED and GREY ile birlikte ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.“

“Enginereed Creativity” mottosuyla sektördeki faaliyetlerini başarıyla sürdüren RED and GREY Ajans Başkanı Furkan Reis: “Veriden doğan yaratıcılıkla yeni nesil ajans yaklaşımımızı ve dijitaldeki tecrübemizi tüketicinin gerçekten hayatının içinde olan bir marka ile birleştirmek bizim için çok değerli. Ayda 12 milyon ziyaret alan bir platformu tüketici ile daha da yakınlaştıracak stratejimizi ve kreatif çözümlemeleri uygulamaya başlayacak olmak bizi çok heyecanlandırıyor.” dedi.

Red And Grey, yeni markasına sosyal medya hesapları üzerinden de ‘Hoş Geldin!’ dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Başarılı Medya Planlama İle Halka Arzda Rekor: 840 BİN TALEP Profesyonel Makyajın Adresi Krylon, Diverseffect İle Anlaştı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.