Digital Marketing Communication Sertifika Programı

Digital Marketing Communication Sertifika Programı

Digital Age ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenleyeceği Digital Marketing Communication Sertifika Programı 23 Ekim 14 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dijital pazarda lider olmayı hedefleyen, gelecekteki rekabet ortamına bugünden hazırlanmayı amaçlayan tüm pazarlama profesyonelleri için Doç. Dr. Kaan Varnalı koordinatörlüğünde düzenlenecek. Dijital pazarlama alanında uzmanlaşmış profesyonellerin ve akademisyenlerin eğitim vereceği program toplam 16 başlık altında 2 ay boyunca devam edecek.

Digital Marketing Communication Sertifika Programı için eğitimler haftanın iki günü (Çarşamba 19.00-21.00 ve Cumartesi 10.00-13.00) gerçekleşecek ve program sonunda santralİstanbul Kampüsü’nde yapılacak olan kokteylde Bilgi Üniversitesi tarafından sertifika verilecek.

digital marketing communication

Aşağıdaki iletişim adreslerinden program hakkında bilgi alabilir veya kayıt olabilirsiniz:

Bilgi için: Gözde Yılmaz, gozdeyilmaz@kapital.com.tr, 0212 282 2640-211

Kayıt için: Hande Akyıl, hande.akyil@bilgi.edu.tr, 0212 311 7216

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Sertifika Programı Reklamcılık Vakfı Çaylak Kampı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.