Destex Digital’in Kreatif Ajansı Fame+Noble’a Martech Ödülü!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Şub 2022
Destex Digital’in Kreatif Ajansı Fame+Noble’a Martech Ödülü!

Pazarlama teknolojilerini geliştirmek adına kullanan marka projeleri, MarTech Awards ile sektörün ileri gelenlerinden oluşan jüri üyeleri eşliğinde değerlendirildi. Bu yıl 5. kez düzenlenen MarTech Awards etkinliğinde ödüller en yaratıcı, etkileyici ve verimli projelerin sahiplerine takdim edildi.

Pazarlama sektöründe ses getiren etkinlikte Fame+Noble, “En İyi Teknoloji Kullanımı Ödülü’nün” sahibi oldu!

Merakla beklenen MarTech Awards etkinliği, 22 Şubat Salı günü gerçekleşti. 5 farklı kategoride sunulan projeler için jüri üyeleri değerlendirmelerini sağladı ve ödüller sahiplerine iletildi. Destex Digital’in kreatif çalışmalarını yürütmek adına kurmuş olduğu yapı Fame+Noble, Özel Gün iletişiminde En İyi Teknoloji Kullanımı ödülünü Dinle Yolcu Projesi ile aldı! Daha önce bu proje Felis Ödülüne de layık görüldü. Başarılı reklam ajansı, detayları blog hesabında yayına almıştı. (Haberi okumak için tıklayınız. Fame+Noble’a Felis Ödülü!)

Fame+Noble Proje Yönetici Didem İskeçeli “ Dinle Yolcu projemizin ses getirmesi ve birçok farklı alanda ödüllendirilmesi bizler için mutluluk verici!” ifadelerine yer verdi.  Dinle Yolcu Projesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Infinidium’un Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu! Eroğlu Holding bünyesinde yer alan Skyland HOM’un performans ajansı Destex Digital oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.