Fenerbahçe Üniversitesi’nin Performans Ajansı Bu Yılda Destex Digital Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Mar 2022
Fenerbahçe Üniversitesi’nin Performans Ajansı Bu Yılda Destex Digital Oldu!

İnovatif düşünceye açık, dijital teknoloji üretimine odaklanmış gençler yetiştiren Fenerbahçe Üniversitesi, dijital performans faaliyetleri için bu yılda Destex Digital’i tercih etti!

Google Premier Partner olma özelliği taşıyan ve markaların tüm dijital ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan Destex Digital, köklü kuruluşların pazarlama faaliyetlerinde aktif rol oynuyor. Özel medya stratejileri ile markaların dijitalde profesyonel olarak ilerlemesini sağlayan başarılı performans ajansı, kısa süre önce sosyal medya hesaplarında Fenerbahçe Üniversitesi ile bu yılda anlaşma sağladıklarını duyurdu.

Destex Digital 2022-2023 dönemi anlaşma süreci ile ilgili; Fenerbahçe Üniversitesi gibi entelektüel derinliği olan, motivasyonunu başarıdan alan ve evrensel değerlere sahip gençler yetiştiren köklü bir eğitim kurumunun dijital faaliyetlerini sürdürmekten memnuniyet duymaktayız.” ifadelerine yer verdi.

“Kısa zamanda ülkemizin en başarılı üniversiteleri arasında saygın bir yer edinerek uluslararası bir marka haline gelen Fenerbahçe Üniversitesi için profesyonel ekibimiz ile yeni dönem çalışmalarımızı aktif edeceğiz.” diyerek ekledi.

Destex Digital konuya ilişkin sosyal medya paylaşımları ile Fenerbahçe Üniversitesi anlaşmasını duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tapu.com Yeni Reklam Ajansını Seçti. Webtures’ın SEO Başarı Hikayesi: Fair Ats →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.