Clockwork’e Horizon Interactive Awards’dan 9 Ödül

Ajans Haberleri, Haberler 09 Nis 2019
Clockwork’e Horizon Interactive Awards’dan 9 Ödül

Clockwork, interaktif medya ödüllerinde 27 farklı ülkeden 1000’in üzerinde başvuru yapılan Horizon Interactive Awards’dan, 9 ödül alarak 2018 Distinguished Agencies arasında yer aldı.

En prestijli ödül olan “Best in Class”ı, Türk Hava Yolları Kariyer ve Gloria Spors Arena web siteleri ile alan Clockwork’ün aldığı diğer ödüller şöyle:

• Alibey Hotels & Resorts / Travel & Tourism / Web Sites – Gold Winner
• Anadolu Motor / Corporate & B2B / Web Sites – Gold Winner
• Bizim Hesap / Consumer Information / Web Sites – Silver Winner
• Nuh’un Gemisi Hotels / Travel & Tourism / Web Sites – Silver Winner
• Little Caesars Türkiye / Shopping / Mobile Apps Retail – Silver Winner
• Electrip / Consumer Information / Web Sites – Bronze Winner
• Little Caesars Türkiye / Restaurant – Food Industry / Web Sites – Bronze Winner

İnteraktif medya endüstrisinde uluslararası alanında uzman profesyonellerden oluşan Horizon Interactive Awards jürisi, yarışmaya katılan çalışmaları, online reklamdan video oyunlarına kadar uzanan 19 farklı kategoride değerlendirmeye tabi tutuyor. Jüri üyeleri projeleri değerlendirirken yaratıcılık ve orijinallik, grafik tasarım, görünüm, kullanıcı deneyimi, verilmek istenen mesajın etkin iletişimi, teknik seviye ve etkin çözüm anlayışı gibi kriterleri dikkate alıyor.

Müşterilerilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002’den beri Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Anadolu Grubu, LC Waikiki, Kahve Dünyası, MNG Kargo, Temsa, Mapfre, Vakko, BJK gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 50’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← PEAKUP’IN Dijitali Clicks’us Digital’a Emanet! egegen’e HORIZON INTERACTIVE AWARDS’dan 6 ödül! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.