Burger King’den Dünyanın En Büyük Sanal Burgeri

Burger King’den Dünyanın En Büyük Sanal Burgeri

Instagram hesabını tanıtmak isteyen Burger King France, düzenlediği kampanya kapsamında ekranları dünyanın en büyük sanal burgeri ile dolduruyor.

Burger King, sosyal medyada en yaratıcı ve en aktif markalardan bir tanesi olarak göze çarpıyor. Birkaç ay önce Burger King Motel’i tanıtmış ve New York sakinlerini gelip Whopper’ı aldatmaya davet etmişti. Burger King şimdi de yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Instagram hesabını tanıtmak amacıyla Burger King France dünyanın en büyük sanal burgerini yaratıyor.

Burger King iyi etki bırakmayı seven ve bunun için elinden geleni yapan bir marka. Bu yüzden de “büyüüük” bir etki bırakmak için bu kampanyayı başlattı. Dijital ajans Buzzman ile birlikte başlatılan kampanya doksandan fazla burger parçası fotoğrafının bir araya gelmesi ile çalışıyor. Böylece Instagram ana sayfanızda dev bir Whopper görüyorsunuz.

Bu dev burgerin nasıl gözüktüğünü merak edenler için işte en büyük sanal burger!

burger king dünyanın en büyük sanal burgeri

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Şehir Silüetlerinin Neon Renkli İllüstrasyonları Renkli Logo Tasarımları →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.