Brezilya Kültür Merkezi’ne Renkli Web Sitesi

Projeler, Web siteleri 22 Mar 2016
Brezilya Kültür Merkezi’ne Renkli Web Sitesi

Brezilya Kültür Merkezi’nin dijital ajansı olarak seçilen Poligon Interactive, ilk adımı web sitesini yenileyerek attı. 

Brezilya Konsolosluğu’nun destekleyerek onayladığı ilk ve tek resmi kültür merkezi olan Brezilya Kültür Merkezi’nin web sitesi, Poligon Interactive tarafından yenilendi. 2013 yılında kurulan merkezin web sitesi de Brezilya’nın renkli kültürüne ve modern web trendlerine uygun olarak tasarlandı.

Brezilya Kültür Merkezi, Portekizce kurslarının yanı sıra sergiler, gastronomi ve dans atölyeleri, konserler ve paneller ile Brezilya kültürünü en doğru şekilde tanıtmak için sene içerisinde onlarca etkinlik düzenliyor.

Brezilya Kültür Merkezi Web Sitesi

Merkezin web sitesinden etkinlikler ve Brezilya kültürü ile ilgili bilgilere ulaşabilir ve eğer Portekizce öğrenmeye merakınız varsa web sitesinden hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Brezilya Kültür Merkezi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Samsung’tan Görme Engellilere Özel Kampanya: #BeTheirEyes Greenpeace’den Anlamlı Reklam Filmi: The Little Explorer →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.