Biofeline’nin Yeni Sosyal Medya Ajansını Diverseffect Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Tem 2023
Biofeline’nin Yeni Sosyal Medya Ajansını Diverseffect Oldu!

Patili dostlarımızın sağlığına ve mutluluğuna odaklanan, özel beslenme ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştiren bir marka olan Biofeline, sosyal mecralarda varlığını güçlendirmek ve daha geniş kitlelere ulaşmak için Diverseffect Ajansı’nın uzmanlık ve deneyimlerinden faydalanmaya başladı.


Diverseffect, bu yeni işbirliğiyle birlikte Biofeline markası için özel olarak hazırladığı stratejiler ve içeriklerle markanın iletişim çalışmalarını destekleyecek. Biofeline markasının yeni dijital yolculuğunda Diverseffect Ajansı, markanın vizyonunu ve hedeflerini desteklemek için kollarını sıvadı. Bu iş birliği sonucunda marka, pati dostlarına sağladığı değeri daha geniş kitlelere duyurmayı ve onlarla daha yakın bir iletişim kurmayı hedefliyor.


Diverseffect Ajansı, 2011 yılından beri faaliyet gösteren ve markalara yaratıcı çözümler sunarak dijital dünyada büyümelerine olanak tanıyan bir ajans olarak bilinir. Müşteri portföyünde yer alan Kelebek Mobilya, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Yiğit Akü, Kimpack, King Küçük Ev Aletleri, Poca, Buzdağı Su, Abay Holding ve Birleşik Ödeme gibi 30’dan fazla marka, Diverseffect’in sunduğu yaratıcı ve etkili çözümlerden faydalanmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Diverseffect'in Yeni Müşterisi, Perakende Sektörünün Önde Gelen Markalarından A101 Oldu! Aqusan Group, İletişim Ajansı Olarak Linafon’u Seçti →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.