Atlas Halı’dan Sonbahara Özel Instagram Yarışması

Atlas Halı’dan Sonbahara Özel Instagram Yarışması

Atlas Halı, eşsiz tasarımları ve başlattığı Instagram yarışması ile Türkiye’nin sonbahardaki güzelliğini gözler önüne seriyor.

Tasarımı ön planda tutan markalar için sosyal medyanın görsel iletişim kanalları, eşsiz bir maden, popüler bir vitrindir. Hal böyle olunca markalar, görsel dünyalarını daha fazla estetik kaygı gözeterek yapma eğilimi göstermeye başladı.

Atlas Halı da Türkiye’nin ünlü tasarımcılarına tasarladığı ürünlerini kullanıcılarına anlatmak için sosyal medyanın görsel iletişim mecralarından seslenmeye başladı. Atlas Halı, tasarımlarının inceliğini, İstanbul’un sonbahardaki güzel ve duygusal görünümüyle bağdaştırdığı bir kampanyaya imza attı. Bu kampanyayı Instagram fenomeni Devrim Ateş (@revolutionship) ile gerçekleştirdi.

İstanbul’un belli noktalarına halı serip manzara fotoğrafı çektiği bu kampanyada Atlas Halı, tasarımlarına verdiği önemi şehir siluetinin estetiği ile vurguladı. Instagram’ın diline ve dinamiğine uygun fotoğraf ve kullanıcılarla ortak yürüttüğü bu kampanyayı yarışmaya çevirerek interaktif bir iletişime geçti.

Kullanıcılardan Atlas Halı’nın en güzel gideceği fotoğrafların Instagram’da paylaşmaları istenen kampanyanın çekimleri; Balat, Kilyos, Belgrad Ormanları ve Fatih Korusu Tema Parkı’nda gerçekleştirildi.

Instagram’da #AtlasHalıİyiGider ve #GezginHalı hashtagleri ile yürütülen kampanya Linker Creative imzası taşıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Calve’den Doğal Twitter Kampanyası: #YılınTransferi Sainsbury’s’tan Animasyon Noel Reklamı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.