Dijital Pazarlama Ve Girişimcilik Okulu

Dijital Pazarlama Ve Girişimcilik Okulu

1,618 Creative Ad Works Ajans Başkanı Sefa Karahan dijital pazarlamada yeni dönemi İstanbul Aydın Üniversitesi’nde anlatacak.

İstanbul Aydın Üniversitesi, “Dijital Pazarlama ve Girişimcilik Okulu” eğitim programı kapsamında; online dünyada başarılı bir girişimci olmanın detaylarını öğrenmek isteyenler için yeni dönem derslerini başlatıyor.

5 hafta 45 saat sürecek olan eğitim programı 1,618 Creative Ad Works reklam ajansının Başkanı Sefa Karahan tarafından verilecek. 22 yıllık sektör deneyimi ve bilgisi ile dijital pazarlama alanına yeni bir bakış açısı getiren Sefa Karahan program dahilinde 5 hafta boyunca işletme, pazarlama, girişimcilik, reklam ve dijital pazarlama alanına dair sunumları ile değişen günümüz reklam ve pazarlama anlayışını katılımcılarla paylaşacak.

Kendini daha iyi tanımak, bu hayatta en iyi ne yaparım diye öğrenmek, dijital nedir, ne işimize yararın cevabını bulmak, yeni nesil reklamcılık nasıl oluyor, girişimcilik nedir ve nasıl kazanırım sorularının yanıtlarını öğrenmek isteyenler Dijital Pazarlama ve Girişimcilik programı katılım formu ile programa başvurabilir.

Dijital Pazarlama ve Girişimcilik Okulu ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için programın web sayfasını şuradan ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures Akademi UX Camp Winter →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.