Instagram’ın “Kaydet” Özelliğini Türkiye’de İlk Kullanan Marka: Honda

Instagram’ın “Kaydet” Özelliğini Türkiye’de İlk Kullanan Marka: Honda

Instagram’ın “Kaydet” özelliğini Türkiye’de ilk kullanan marka olan Honda, takipçileri için bir yarışma düzenledi. Instagram’ın geçtiğimiz günlerde yayına aldığı “Kaydet” butonu, kullanıcıların gönderileri daha sonra görebilmeleri için kendi profillerine kaydetmelerini sağlıyor.

Honda, sosyal medya ajansı Buzz Interaction ile birlikte yürüttüğü projede takipçilerinden Yeni Civic Sedan videosunun sahnelerini doğru şekilde sıralamalarını ve Instagram’ın yeni özelliğini kullanarak kendi profillerine kaydetmelerini istiyor.  Sahneleri doğru şekilde sıralayan kullanıcılar screenshot alarak #civicruhunukaydet hashtag’i ile Instagram’da paylaşarak yarışmaya katılabiliyorlar.

26 Aralık 2016 Pazartesi gününe kadar devam edecek olan yarışmanın detaylarına Honda Türkiye’nin Instagram sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bireysel Emeklilikte Otomatik Katılım Reklam Filmi Yayında! KIA Yılbaşı Yarışmasını Instagram’ın Sticker Özelliği İle Duyurdu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.