Instagram’dan Kısa Video Uygulaması: Boomerang

Instagram’dan Kısa Video Uygulaması: Boomerang

Instagram, kullanıcıların saniyelik mini videolar oluşturmasına imkan veren yeni uygulaması Boomerang’ı yayınladı.

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım platformu Instagram, Hyperlapse ve Layout uygulamalarının ardından Boomerang uygulamasını da yayınladı. Uygulama ile kullanıcılar kısa videolar oluşturabiliyor ve ileri-geri sararak oynatabiliyor.

Boomerang uygulaması ile hızlı bir şekilde üst üste 10 fotoğraf çekiliyor ve video formatına dönüştürülüyor. Videolar uygulama ile hızlandırılabiliyor ve ileri-geri sarılarak eğlenceli hale getirilebiliyor. Kullanıcılar bu kısa videoları Instagram’dan olduğu gibi Facebook üzerinden de paylaşabiliyor.

Uygulamaya dört parmak ile dört defa dokunulduğu zaman ise gizli ayar menüsü açılıyor. Kullanıcılar burada çözünürlüğü, temayı ve kare sayısını ayarlayabiliyor.

 
Instagram’ın Boomerang uygulamasını AppStore ve Google Play Store üzerinden indirerek, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← CRM Medya, 4-8 Kasım’da CNR Emlak’15 Fuarı’nda! Yaratıcılık İle Sanatı Bir Araya Getiren Şehir Fotoğrafları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.