Sainsbury’s’tan Animasyon Noel Reklamı

Sainsbury’s’tan Animasyon Noel Reklamı

Sainsbury’s’in Noel için yayınladığı animasyon reklam filmi, kedi Mog’un yol açtığı felaketler zinciri ve ardından gerçekleşen mutlu sonu konu alıyor.

Süpermarket zinciri Sainsbury’s, Noel’de yardımlaşma ve paylaşmanın önemine vurgu yapan animasyon bir reklam filmi yayınladı. Yazar Judith Kerr’in kendi kedisinden esinlenerek yarattığı Kedi Mog karakterinin başrolde olduğu filmde, bir ailenin Noel öncesinde başına gelebilecek felaketler anlatılıyor.

Noel’den önceki gece Thomas Ailesi’nin kedisi Mog bir dizi sakarlık sonucu evin altını üstüne getiriyor; eşyalar devriliyor, kırılıyor ve yangın çıkıyor. Hatta Mogg yanlışlıkla itfaiyeyi bile arıyor. Sabah olduğunda evlerini o halde gören ev halkının hayal kırıklığı ise komşularının yardımlaşma ve paylaşma hamlesi ile son buluyor ve Noel kutlamaları başlıyor.

Yazar Judith Kerr’in Kedi Mog karakterinin yer aldığı kitabı yayımlandığı dönemden bu yana milyonlarca çocuk okura ulaşmıştı. Sainsbury’s da bu animasyon filmi ile çocuklara dikkat çekiyor. HarperCollins Çocuk Kitapları işbirliğinde çalışan marka, herkesi Mog’s Christmas Calamity kitabını satın alarak Save the Children Vakfı’na destek olmaya çağırıyor.

 
Kedi Mog’un yaratıcısı Judith Kerr’in de yer aldığı kamera arkası görüntüleri ise aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Atlas Halı’dan Sonbahara Özel Instagram Yarışması Allianz Türkiye Dijital Müzik Platformu: Motto Müzik →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.