Aslanoba Capital Webrazzi’ye Ortak Oldu

Aslanoba Capital Webrazzi’ye Ortak Oldu

Yaratıcı girişim projelerine yaptığı yatırımlarla gündemden düşmeyen Aslanoba Capital, Webrazzi’nin %15 hissesini satın alarak ortağı oldu.

Arda Kutsal, kurucusu olduğu Webrazzi üzerinden yayınladığı bir haber ile Webrazzi’nin %15 hissesinin Aslanoba Capital tarafından satın alındığını açıkladı. Yazısında Webrazzi’nin kurulduğu 2006 yılından bu yana geçirdiği süreçleri anlatan Kutsal, uzun zamandır çeşitli medya grupları ve yatırım fonları ve bireysel yatırımcılardan teklif aldıklarını belirtti.

Arda Kutsal yaptığı açıklamada anlaşmanın yatırım amaçlı olmadığını, Webrazzi’nin %15’lik hissesinin Aslanoba Capital’e satılarak Webrazzi’ye ortak olduğunu vurguladı. Yapılan açıklamada ortaklık için ne kadar ödeme yapıldığı hakkında bilgiye yer verilmezken; Webrazzi’nin operasyonel kararlarının ve yönetiminin aynı şekilde devam edeceği belirtildi.

webrazzi aslanoba capital

Geçtiğimiz yıl girişimcilik alanında yaptığı yatırımlarla adından çok söz ettiren Hasan Aslanoba, bu ortaklık ile birlikte dijital medya alanına da adım atmış oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook Reklam Harcamaları %83 Arttı! Fizy’nin Dijital Ajansı Pharos Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.