ADventure Reklamcılık Yarışması 2016

ADventure Reklamcılık Yarışması 2016

Bu yıl 14. kez düzenlenen ADventure Reklamcılık Yarışması, Vodafone Freezone ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü işbirliğinde “Hayalindeki festivali 30 saniyeye sığdırabilir misin?” briefi ile gerçekleştiriliyor.

ADventure’la yolculuk bu sene de Cannes Lions’a kadar uzanıyor. Başvuruların 21 Nisan’a kadar süreceği yarışmada ön elemelerle ilk 10 grup belirlenirken, Youtube oylaması ile en çok beğeni alan 1 grup da doğrudan final etabına katılmaya hak kazanacak.

6 Mayıs’ta ayrıntılı brief’in verilmesinin ardından finale kalan 11 ekip 360 derece bir reklam kampanyası için çalışmaya başlayacak. Ekipler 8 Mayıs günü jürinin önünde kampanyalarının canlı sunumlarını gerçekleştirdikten sonra kazananlar belirlenecek.

ADventure Reklamcılık Yarışması

ADventure Reklamcılık Yarışması’nın ilk etabında 2-4 kişiden oluşan ekiplerin 30 saniyelik videolarını “Hayalindeki Vodafone Freezone festivalini yarat-İstediğin ünlüyü getir, herkesi şaşırt! Festivalin dilden dile yayılsın. Gelmeyen kalmasın.” brief’i üzerinden hazırlamaları bekleniyor.

ADventure 2016’nın ödülleri ise şu şekilde:

1.lik Ödülü: Cannes Lions Yaratıcılık Festivali
2.lik Ödülü: Eurobest
3.lük Ödülü: Kristal Elma Festivali Full Access

Ayrıca finale kalan ekiplere Vodafone Freezone’dan sürpriz hediyeler kazanacak. Ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için adventure.buik.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nörobilim & İş Dünyası Birlikteliği Zirvesi Altın Örümcek’te Halk Oylaması Ve Final Heyecanı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.