Ad World Masters Ödellerinde Diverseffect, Yılın İlk 20 Ajansı Arasında!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Mar 2022
Ad World Masters Ödellerinde Diverseffect, Yılın İlk 20 Ajansı Arasında!

11.900’den fazla reklam ajansının; SEO, sosyal medya, web performansı ve ödüller gibi 160’ın üzerinde verisi Ad World Masters’ın üstün yapay zeka algoritmaları tarafından işlendi, değerlendirildi ve yılın usta ajansları açıklandı.

Benzersiz bir teknoloji ve nesnel verilere dayanarak yapılan bu ölçümde Diverseffect; 8.5 puan ortalaması ile 11.900’den fazla ajansın arasından sıyrılarak bronz madalyaya hak kazandı ve Türkiye’den yılın ilk 20 ajansın arasında yerini aldı!

Sosyal medya, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi gibi pek çok alandaki hizmetlerini kreatif bir bakış açısıyla sunan Diverseffect; global ve yerel markaları bünyesine katmaya devam ederken şimdi de kazandığı ödüllerle adından söz etmeye başladı.

Ad World Masters, tarafından 11.900’den fazla ajansın değerlendirilerek sektörün ustalarının belirlendiği ‘’Yılın Ajansları 2021’’ listesine ulaşmak için linke tıklayın.s

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Sosyal Medyasını Diverseffect’e Emanet Etti! Tapu.com Yeni Reklam Ajansını Seçti. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.