Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Sosyal Medyasını Diverseffect’e Emanet Etti!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Mar 2022
Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Sosyal Medyasını Diverseffect’e Emanet Etti!

Finansal Kurumlar Birliği (FKB); dijital mecralardaki varlığının kuvvetlendirilmesi için kendine yol arkadaşı olarak Diverseffect’i seçti.

Finansal Kiralama, Faktoring, Finansman ve Varlık Yönetim sektörlerinin ulusal ve uluslararası alanda güç kazanmasında öncü olma hedefiyle faaliyet gösteren Finansal Kurumlar Birliği; sosyal medya iletişimini dijitalde yaratıcılık ve stratejiyi harmanlayan Diverseffect’e emanet etti.

Ulusal ve uluslararası birçok markaya web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme alanlarında hizmet eden Diverseffect; saygın müşterileri arasına eklediği Finansal Kurumlar Birliği adına sosyal medyada fark yaratmak için çalışmalara başladı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Katıldığı Sektörel Kategoride MarTech Ödülünün Sahibi Kroppa Oldu! Ad World Masters Ödellerinde Diverseffect, Yılın İlk 20 Ajansı Arasında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.