Diverseffect, Nursanlar Elektrik’in Web Sitesini Yeniledi.

Projeler, Web siteleri 21 Mar 2022
Diverseffect, Nursanlar Elektrik’in Web Sitesini Yeniledi.

Araçlardaki tüm elektriksel fonksiyonların çalışmasını sağlayan kablo demetlerini, tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmekte olan Nursanlar Elektrik’in Diverseffect tarafından hazırlanan yeni web sitesi şimdi yayında!

Sektöründe 40 yıldan fazla bir deneyime sahip olan Nursan, Uzak Doğu’dan Amerika’ya uzanan tedarikçi zincirini, genişleyen uzman kadrosu ile uzun yıllardır başarı ile yönetmektedir.  

Nursanlar, kurumsal yapısı ve hizmetlerinde olduğu gibi yenilikçi yapısını dijitale de uyarlamak için yeni web sitesinin tüm aşamalarını Diverseffect’e emanet etmesinden sonra ajans, modern yazılım teknolojileri kullanarak Nursanlar Elektrik’in web sitesine yeni bir boyut kazandırdı.

Mecra uyumlu ve yönetilebilir yazılım teknoloji ve trendlerini işe katarak, doğru strateji ve kreatif bakış açısıyla oluşturduğu altyapılarla sektöründe farklılıklar yaratan Diverseffect, ses getiren projelere imzasını atmaya devam ediyor.

Nursanlar Elektrik’in web sitesini incelemek ve detaylı bilgilere ulaşmak için linke tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İGA Tuvalden Piksele Projesine Portuma Entegrasyonu Canon Türkiye Ve Mbsays Ajansının 18 Mart Çanakkale Zaferi Ve Şehitleri Anma Günü İçin Hazırladığı Video Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.