5. E-Ticaret Konferansı

5. E-Ticaret Konferansı

5. E-Ticaret Konferansı, 17 Mayıs tarihinde Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. Her yıl farklı bir temanın ele alındığı konferansın bu yılki ana teması, Dijital Transformasyon ve E-CRM olacak.

Başarılı uygulamalarıyla dikkat çeken kişi ve kurumları bir araya getiren konferans, Salesforce ve Formalis’in katkılarıyla gerçekleşecek. Konferans kapsamında Polonya finans sektöründen örnekler paylaşacak olan Miosz Brakoniecki, dijital dönüşüm sürecinde E-ticaret ve E-bankacılık arasındaki benzerlikler ve farklılıkların yanı sıra, Omnichannel ödeme sistemleri, çok kanallı dağıtım yönetimi ve dijital transformasyon stratejileri konusunda deneyimlerini aktaracak.

Digital Transformation kitabının yazarı olan Mark Baker ise, “Günümüz Türkiye’sinde Dijital Transformasyon ve Strateji” konusunda bir sunum gerçekleştirecek. Sunumda, risk yüzdesi düşük fakat verimliliği yüksek dijital transformasyon projelerinin nasıl gerçekleşeceğine dair detaylı bir içerik anlatılacak. Ayrıca Baker, dijital transformasyon stratejilerine dair katılımcı kuruluşlara özel yol haritaları sunacak.

Salesforce Türkiye Mid-Market Satış Müdürü Egemen Ersan ve Formalis Satış-Pazarlama Direktörü Murathan Araz’ın da konuşmacılar arasında yer alacağı konferans, Türkiye ve yurtdışından konuşmacıları katılımcılarla buluşturacak.

Farklı sektörlerde ön plana çıkan E-CRM uygulamaları, dijital transformasyon, ödeme sistemleri, dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin E-CRM stratejilerine etkisi, ve başarı hikayeleri ise ele alınacak diğer konular arasında yer alıyor.

Dijital Medya Sponsoru olduğumuz etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için 5. E-Ticaret Konferansı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Moblobi.com - Mobile Technology Summit 2016 Nörobilim & İş Dünyası Birlikteliği Zirvesi →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.