Yedigün Sosyal Medya Projesi: Nurella İle Meyveni Seç

Yedigün Sosyal Medya Projesi: Nurella İle Meyveni Seç

Yedigün, “Nurella ile Meyveni Seç” projesi ile sosyal medya kullanıcılarını en tarz meyveyi seçmeye davet ediyor.

Yedigün, Bu Tarz Benim yarışması ile sosyal medyada fenomen haline gelen Nur Yerlitaş, nam-ı diğer Nurella ile eğlenceli bir sosyal medya projesine imza attı. Bir mikrosite üzerinden düzenlenen “Nurella ile Meyveni Seç” projesinde Nur Yerlitaş sosyal medya kullanıcıları ile birlikte Yedigün’ün yeni ürünü için “en tarz” meyveyi seçiyor.

Yedigün’ün 3 meyvesi arasında kararsız kalan Nurella, sosyal medya kullanıcılarını desteğe çağırıyor. Karbonat imzalı projenin mikrositesinde, kullanıcılar için 5 soruluk bir anket bulunuyor. Eğlenceli soru ve caps’lerle dolu olan anketin tamamladığınızda, hangi meyvenin tarzınıza daha uygun olduğunu öğreniyorsunuz. Ardından Yedigün’ün yeni meyvesini seçmek için oyunuzu kullanıyorsunuz.

Yedigün Nurella İle Meyveni Seç

Yayınlanan teaser videosu ile dikkatleri üzerine çeken proje, Yedigün’ün sosyal medya sayfalarında da Nur Yerlitaşlı caps’ler ile duyuruluyor.

 
Yedigün’ün bu eğlenceli sosyal medya projesine katılmak için Nurella İle Meyveni Seç web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Winhouse Kurumsal Web Sitesi Yenilendi TTNET Fibernet Reklam Serisi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.