Dominos Vine Projesi: #BolMalzemos

Dominos Vine Projesi: #BolMalzemos

Bol Malzemos’un 12 malzemesini kullanıcıların aklına yerleştirmek üzere hazırlanan Dominos Vine projesi kurgusunda kullanıcılar; 12 malzemeyi  6 sn. içinde eksiksiz söylemeye çalışarak Vine hesaplarına yüklerken, ödül kazanma şansına sahip oluyorlar.

Dominos Pizza’nın dijital ajansı Karbonat tarafından gerçekleştirilen Vine kampanyası; Hakan Hepcan, Memeli Mestan, Salih Zafer Kunt gibi 9 Vine fenomeninin Bol Malzemos malzemelerini 6 sn.’ye sığdırmaya çalıştıkları videoların yüklenmesi ile başlıyor. Her kullanıcıya organik reklam yaptıran proje kullanıcıların kendi videolarını #BolMalzemos hashtag’iyle paylaşmalarıyla devam ediyor. 10 gün boyunca yayında kalacak proje için her Vine fenomeni en beğendiği 5 takipçisini seçecek ve takipçilerine Bol Malzemos pizza gönderiyor.

“Bol Malzemos’un 12 malzemesini 6 sn.’ye sığdırabilir misin?” sloganı üzerine kurulan ve 19 Mart akşamı yayınlanmaya başlanan Vine videoları kısa sürede hem Türkiye hem dünya çapında Vine Trend Topic listesine girdi ve hâlâ listede yerini koruyor. Henüz 24 saatini doldurmamış olan Dominos Vine projesi için şimdiden 200’den fazla Bol Malzemos videosu yüklendi.

Dominos Bol Malzemos’u kendi tarzıyla 6 sn.’ye sığdırmak isteyen herkesi şu cümleyle Vine’da video paylaşmaya davet ediyor: “Dominos’tan Bol Malzemos: Mozerella Peyniri, Pepperoni, Sosis, Jambon, Yeşil Biber, Domates, Mantar, Siyah Zeytin, Mısır, Kekik, Susam, Sucuk.”

 

 

 
Dominos’un Bol Malzemos pizzası için gerçekleştirilen Vine projesi kapsamında paylaşılan birbirinden eğlenceli videoları izlemek için Vine’da #BolMalzemos hashtag’ini aratmanız yeterli.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Parallax HTML5 Web Sitesi Örneği: Meet Your MX Coca-Cola İnteraktif Oyunu: Onun İsmi Ne? →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.