Domino’s Pizza’dan Selfie Projesi: #DominoSelfie

Domino’s Pizza’dan Selfie Projesi: #DominoSelfie

Domino’s, pizzaseverler ile Domino’s çalışanlarını buluşturan bir selfie projesine imza attı: #DominoSelfie.

Domino’s Pizza’nın dijital ajansı Karbonat tarafından gerçekleştirilen proje, sosyal medya trendi selfie’den yola çıkılarak düşünülmüş. Bir Domino’s şubesinde Domino’s çalışanıyla veya evlerine gelen Domino’s kuryesiyle selfie çekerek #DominoSelfie etiketine fotoğraf yollayan kullanıcılar ödül kazanma şansına sahip oluyor.

#DominoSelfie projesi vattsap ve monvue isimli Twitter fenomenlerinin bir Domino’s şubesinde çalışanlarla selfie çekmeleriyle başlıyor. Kullanıcıların kendi selfie’lerini #DominoSelfie etiketiyle paylaşmalarıyla devam ediyor. Bir hafta boyunca devam eden projede her gün en eğlenceli selfie’leri paylaşan kullanıcılar orta boy Bol Malzemos Pizza ile ödüllendiriliyor.

dominoselfie

Tüm sosyal medya mecralarını kapsayan proje ile kullanıcılar tek bir mecra ile kısıtlanmamış ve geniş çaplı bir paylaşım platformu oluşturulmuş. İlk günden ilgi gören ve olumlu geri dönüşler alan projeye kullanıcıların Domino’s çalışanları ile çektikleri eğlenceli selfie fotoğrafları gelmeye devam ediyor.

Proje kapsamında paylaşılan birbirinden eğlenceli fotoğrafları görmek için Facebook, Twitter veya Instagram’da #DominoSelfie etiketini aramanız yeterli! 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye İş Bankası Web Sitesi Yenilendi Türk Hava Yolları Reklam Filmi: Hayal Edince →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.