Winhouse Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 28 Oca 2015
Winhouse Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

3 yılı aşkın süredir Fırat Plastik  ve bünyesindeki markalara dijital iletişim hizmeti veren Woohoo Digital, yenilenen Winhouse kurumsal web sitesini yayına aldı.

Winhouse markasının ihracat faaliyetleri de göz önünde bulundurularak çoklu dil desteği ile hazırlanan site, mobil cihazlar üzerinden gelen trafik dikkate alınarak responsive yapıda ve tam mobil cihaz desteği ile yayına girdi.

Marka için özel olarak geliştirilen SEO (arama motoru optimizasyonu) destekli CMS (içerik yönetim sistemi) çatısı altında yayın hayatına devam eden site üzerinden markaya ait ürün bilgilerine, teknik broşürlere, reklam ve tanıtım filmlerine, haber ve duyurulara, pencere montaj uygulamalarına, satış kanallarına, bayi iletişim bilgilerine ve firmaya ait diğer kurumsal verilere 4 farklı dilde, kolaylıkla ulaşılabilir.

Site genelinde dikkat çeken bir yenilik de pencere mühendisliği hesaplama araçları. Mimarlar ve mühendisler için özel olarak geliştirilen bu araçlar vasıtasıyla pencerelere ait birçok hesaplamayı kolaylıkla gerçekleştirebilmek mümkün.

winhouse kurumsal site

Yayına girdikten kısa süre sonra W3 Awards’da Consumer Goods ve Manufacturing kategorilerinde 2 ödüle birden layık görülen Winhouse kurumsal web sitesini şuradan ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rixos Hotels Sevgililer Günü Kampanyası: Love Moments Yedigün Sosyal Medya Projesi: Nurella İle Meyveni Seç →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.