Tadelle Video Yarışması: Çek Bi Klişe

Tadelle Video Yarışması: Çek Bi Klişe

Tadelle, yayınladığı interaktif video yarışması ile takipçilerini reklam klişelerini ele alan yaratıcı bir deneyime davet ediyor.

Reklam klişelerini konu alarak yayınladığı kısa TV filmlerinin ve Tadelle çok mecralı reklam kampanyasının ardından interaktif bir yarışma ile tüketicilerin karşısına çıkan marka, takipçilerini eğlenceli bir deneyime davet ediyor.

Tadelle “Çek Bi Klişe” kampanyasında kullanıcılar Tadelle ile çektikleri klişe videolarını Vine, Instagram, Dailymotion veya Youtube’a yükleyerek paylaşıyor ve oylamaya sunuyor. Kullanıcıların da izleyerek Tadellike’ladığı yarışmacı videolardan jüri tarafından seçilecek olan 10 tanesinin sahibi ödüllendiriliyor.

tadelle video kampanyası çek bi klişe

tadelle video yarışması

Yarışma sonunda birinci olan filmin sahibine iPad Air Wi-Fi 16 GB, ikinciye iPad Mini Wi-Fi 16 GB, üçüncüye iPod Nano 16 Gb ve diğer 7 kişiye ise Tadelle kutusu hediye edilecek.

Tadelle’nin Karbonat imzalı video yarışmasına Çek Bi Klişe web sitesinden ulaşarak yarışmacı filmleri oylayabilir ve kendi klişe reklam filminiz ile yarışmaya katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Durex’ten Çift Ekranlı Reklam Filmi: Durex Explore ING Emeklilik Sosyal Medya Kampanyası: Hayat Sürprizlerle Doludur →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.