Logitech’ten Futbol Oyunları Uygulaması: Logitech G Replay

Logitech’ten Futbol Oyunları Uygulaması: Logitech G Replay

Logitech Gaming Türkiye, yayınladığı yeni uygulaması Replay ile oyunseverleri en güzel gollerini paylaşmaya davet ediyor.

Logitech Gaming, yayınladığı Logitech G Replay uygulaması ile “en güzel gol” tartışmalarına son verecek bir projeye imza atmış. Bir mikrosite üzerinden sunulan uygulamada kullanıcılar kendi gollerini diğer oyunseverler ile paylaşarak oylamaya sunuyor.

Uygulamaya katılmak isteyenler mikrosite üzerinde bilgi formunu doldurarak; futbol oyunlarında attıkları gollerin videolarını Youtube, Dailimotion, Instagram ve Vine gibi platformlar üzerinden uygulamaya gönderiyor. Moderasyonun onayından geçen videolar diğer kullanıcıların beğenisine sunuluyor ve en güzel gollerin sahipleri birbirinden güzel Logitech G ürünleri kazanma şansı elde ediyor.

logitech futbol uygulaması replay

logitech uygulaması replay

Karbonat tarafından hayata geçirilen uygulamaya katılmak ya da en güzel golleri izlemek için Logitech Replay mikrositesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Arkadaş Destekli Flört Uygulaması: Wingme Meme Kanseri Konusunda Farkındalık Yaratan Logo Tasarımları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.