Webtures, SEO İle 1 Ayda Hiperaktif Kredi Danışmanlık’ın Trafiğini %481 Artırdı!

Webtures, SEO İle 1 Ayda Hiperaktif Kredi Danışmanlık’ın Trafiğini %481 Artırdı!

Finans ve kredilendirme üzerine danışmanlık faaliyetleri sağlayan Hiperaktif Kredi Danışmanlık, Webtures ile SEO çalışmalarını marka itibarını güçlendirmek ve doğrudan trafik kazanımlarının artması odağında yürüttü.

Hiperaktif Kredi Danışmanlık, geçtiğimiz 1 yıl içerisinde Webtures teknik SEO ağırlıklı iyileştirme ve stratejiler sayesinde %158 oranında tüm trafik kanallarından trafik artışı sahibi oldu. Son 1 aylık Organik Trafik artışı ise %481 oranında başarı sağladı.

Webtures’ın sahip olduğu tüm başarılı çalışmaların arkasında yatan en önemli nedenlerden biri, Webtures SEO çalışmaları yürütürken sosyal medya kanallarının aktif olarak kullanması, belirtilen tüm SEO kriterlerinin teknik ekip tarafından yerine getirilmesi ve daha birçok konuda markalar özelinde detaylı analitik yaklaşımlarda bulunulması denilebilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İstMarina AVM, Dijital Dünyada Yoluna LEVELUP ile Devam Ediyor Assos Pırlanta Sosyal Medya Ajansını Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.