Seçil Store E-Ticarette Webolizma İle Büyüyor!

Seçil Store E-Ticarette Webolizma İle Büyüyor!

2010 yılından beri e-ticaret yapan firma, aradığı başarıyı Webolizma ile yakaladı.

Stil sahibi ve iyi giyinmeyi seven güçlü kadınların moda temsilcisi Seçil Giyim, 1981 yılında kuruldu. Modern çağa ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için 2010 yılında www.secilstore.com üzerinden e-ticarete başlayarak Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu’ yu kapsayan geniş bir coğrafya üzerinde ulaşılabilirliğini artırdı.

Tam bu noktada tüm iş ortaklarına doğru stratejiler ve yaratıcı fikirlerle katma değer sağlayan Google Premier Partner Webolizma Dijital Performans Ajansı, alanında uzman ekibi, enerjisi ve trendleri takip yeteneğiyle yeni dönemde de başarıya kollarını sıvadı.

Seçil Store, Webolizma ile Ağustos 2019’da çalışmaya başladı.

Google Ads, Insider ve sosyal medya platformlarında reklam desteği alan firma, Webolizma ile gelirde %124, ürün sipariş miktarında ise %98,94’lük bir artış başarısı yakaladı.

E-ticaret dönüşüm oranındaki %40’lık artış ise sipariş sayısında %100,67’lik artışı beraberinde getirdi.

İki firmanın işbirliği stratejisi, bütün kanallarda marka bilinirliğini artırarak e-ticaret satışlarını daha da yükseltmek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nazar Kimya ve Just Green Organic FLOKİ İle Yenilenecek! Grup Florence Nightingale Hastaneleri Yurt Dışına Yönelik Çalışmalar İçin Dijital Ajans Seçimini Yaptı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.