Benetton Çocukları Bu Yıl 23 Nisan’ı Tüm Renkleriyle Evde Kutladı!

Benetton Çocukları Bu Yıl 23 Nisan’ı Tüm Renkleriyle Evde Kutladı!

Her yıl birbirinden renkli festivallere imza atan çocuk modasının en renkli markası United Colors of Benetton, bu yıl salgın hastalık nedeniyle alınan önlemler kapsamında çocuklarla evlerinin en renkli köşesinde buluştu.

Geçtiğimiz yıllarda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı İstanbul Bomontiada’da düzenlediği festivallerde çocuklar ve aileleri ile birlikte kutlayan, eğitici atölyeler ile çocukları buluşturan, gün boyu süren boyama etkinlikleri, masal dinletileri, müzik ve dans eşliğinde bayramın coşkusunu yaşatan Benetton, bu yıl çocukları ve ailelerini markanın Instagram hesabında buluşmaya davet etti.

23 Nisan günü, @benetton_turkiye instagram hesabında markanın dijital ajansı Wizard Digital‘in yönettiği programa katılanlar, bayramın coşkusunu evinde hissetti.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← MediaClick'e 7 Ödül Birden... Yerelden Globale Bir İlk… →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.