WBE Digital, Sürdürülebilirliğe Önem Veren Markalara İndirimli Hizmet Vermeye Başlıyor

Ajans Haberleri, Haberler 28 Nis 2023
WBE Digital, Sürdürülebilirliğe Önem Veren Markalara İndirimli Hizmet Vermeye Başlıyor

WBE Digital, sürdürülebilirliğe önem veren markalar için özel bir teklif sunuyor.

Yeni nesil dijital ajans, çevre dostu ve sürdürülebilirlik ilkelerine önem veren markalara %20 daha ucuza hizmet vermek üzere bir kampanya başlatıyor. Bu teklifle, WBE Digital ekibinin sürdürülebilirliğe olan bağlılığını yansıtmayı ve bu alanda faaliyet gösteren markalara destek olmayı hedefliyorlar.

5 yıldır sektörde pek çok markaya hizmet sunan, çevre hassasiyeti taşıyan markalarla da iş birlikleri olan ajans, bu iş birliklerini artırmak ve bir adım ileriye taşımak için yeni bazı kararlar aldı. Sürdürülebilirliğin önemi konusunda duyarlı olduklarını belirten ve bunun için, çevre dostu ürün ve hizmetler sunan markalara özel bir teklif hazırlamaya karar verdiler. Bu teklif kapsamında, sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyen markalar WBE Digital’in hizmetlerinden %20 daha ucuza faydalanabilecekler.

Siz de çevreye saygılı bir marka olarak, dijital reklamcılık hizmetleri konusunda kaliteli bir iş ortağı arıyorsanız, WBE Digital sizin için doğru adres olabilir. Sürdürülebilirliğe önem veren markalar için hazırladıkları özel teklif hakkında daha fazla bilgi almak için WBE Digital ile iletişime geçebilirsiniz.

Peki markaların sürdürülebilirliğe önem verip vermediğini hangi kriterlere göre değerlendirecekler?

Ajans yönetimi, aşağıdaki kriterlere uyduğunu açıkça beyan eden ve toplumu düzenli olarak şeffaf şekilde aydınlatan markalarla beyana dayalı bir güven ilişkisi içinde olacaklarını açıkladı.

  • Ürün ve hizmetlerinde sürdürülebilir hammadde kullanımı.
  • Enerji tasarrufu çabaları.
  • Sürdürülebilirlik alanında alınan sertifikalar.
  • Tüketicilerini sürdürülebilir faaliyetlere katma çabaları.
Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ZY Elektrikli Traktör’ün Dijital İletişim Konkurunu Purplemurple Kazandı Linafon ve Hocadanal Akademi Online Eğitimde Devrim Yaratmak ve Yeni Ufukları Genişletmek İçin Güçlerini Birleştiriyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.